Які цікаві тури для школярів вам готова запропонувати команда «Сант Валентин» — країни, які можна побачити з нашою допомогою

0
125

Які цікаві тури для школярів вам готова запропонувати команда «Сант Валентин» — країни, які можна побачити з нашою допомогою

Туризм – те, що допомагає відволіктись від буденного життя, відкрити для себе якісь нові міста і країни, познайомитись з менталітетами інших народів, отримати чудовий настрій. Особливо це важливо в умовах тієї непростої ситуації, яка зараз спостерігається.

В Україні функціонує чимало юридичних осіб, які працюють у цьому напрямі. Надаються компетентні послуги, передбачене офіційне страхування, встановлені економічно обґрунтовані ціни.

Існує чудовий варіант – тури для школярів від «Сант Валентин». Цей туристичний оператор працює ще з далекого 2000 року. Володіє бездоганною репутацією. Тут вирішили зробити акцент на двох напрямах – Україна і країни Європи.

На теренах нашої Батьківщини є чимало цікавих локацій. Досить популярними є такі міста як Одеса, Київ, Львів, Луцьк, Вінниця. Багато красивих місць у Карпатах. Кожен віднайде для себе оптимальний спосіб відпочинку в Україні або за кордоном.

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Ученые предложили три сценария мгновенной гибели Земли

Інші варіанти для незабутнього відпочинку — від Польщі до Ісландії, а також гарантії, які офіційно надаються клієнтам

Якщо фінансове становище дозволяє, то варто обрати якусь європейську країну. Не хочеться виділяти конкретний вектор, адже у всіх власні побажання. Тур одночасно може включати в себе 2, 3, 5 міст і не тільки. Організовуються поїздки для груп із 5, 10, 15 дітей і не тільки. Обов’язково потрібно розглянути наступні мегаполіси:

  • Лондон;
  • Париж;
  • Рим;
  • Берлін;
  • Варшава;
  • Мадрид;
  • Мілан;
  • Барселона;
  • Афіни і не тільки.

Передбачені тури для школярів від «Сант Валентин» одразу в кілька країн. Наприклад, протягом кількох днів можна відвідати Польщу і Чехію, Німеччину і Чехію, Угорщину і Австрію, Нідерланди і Париж. А можна в рамках одного туру відвідати Люксембург, Бельгію, Польщу і Голландію. Словом, тут є досить багато різних напрямів. Якщо хочеться чогось іншого, то обирають Грузію, де прекрасні пейзажі і архітектура.

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  США предрекли катастрофу из-за попыток Байдена «грозить Путину»

Працівники «Сант Валентин» постійно приймають рішення, які зроблять подорож незабутньою і залишать в пам’яті дітей тільки позитивні емоції. Школярі будуть уважно слухати гідів, оглядати пам’ятки архітектури, пересуватись на комфортних сучасних автобусах, проживати у номерах зі всіма необхідними зручностями.

При потребі завжди можуть звернутись за допомогою до відповідального дорослого, який супроводжує дітей. Незважаючи на високий рівень конкуренції, тут ніколи немає дефіциту клієнтів.